...
Hashtcoin
hashtcoin.com

در حال حاضر بیش از 9000 رمز ارز در سایت کوین مارکت کپ ثبت شده است. انتخاب بهترین گزینه جهت سرمایه گذاری های بلند مدت و یا کوتاه مدت کار بسیار پر ریسکی می باشد. یکی از خدمات ما برای شما این است که با تجزیه و تحلیل رتبه های رمز ارزها به شما کمک می کنیم تا مواردی که ممکن است مستعد رشد باشند را جهت بررسی های بیشتر برای سرمایه گذاری شناسایی کنید.

این روش از مقایسه رمز ارزها با یکدیگر باعث می شود درک درستی از روند ارزش آلت کوین ها داشته باشیم. برای مثال ممکن است یک توکن قیمت کاهشی داشته باشد اما نسبت به آلت کوین های هم ارزش خود کاهش کم تری را تجربه کند. خود این روند نشانگر این است که توکن مربوطه می تواند مورد مناسبی جهت بررسی های بیشتر برای سرمایه گذاری باشد.

...
ترحیم
app.tarhim.app

همدلی با بازماندگان . در کنارشان باشیم . کافیست با انجام یک کار بسیار کوچیک نشون بدیم که کنارشون هستیم. این باعث می شه دلشون گرم باشه به ما.

تو این لحظات سخت از دست دادن یک عزیز فقط دلگرمی که از اطرافیانشون می گیرن باعث می شه امید به آینده داشته باشن. کنارشون باشیم!

...
بک-اند همکتابی - شبکه اجتماعی کتاب
hamketabi.com

در زمان خالی که داشتم شروع کردم به ساخت یک شبکه اجتماعی کتاب. بک-اند تغریبا تموم هستش ولی هنوز فرصت نکردم روی فرانت-اند کار کنم.

...
سایت وب نشین
webneshin.com

این وب سایت رو بیشتر برای کار با تکنولوژی های جدیدی که دارم باهاشون کار می کنم ساختم.